Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun (4.7.2016 12:44:00) Belediye Başkanımız Mustafa UYSAL, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı.

 
 
 
Belediye Başkanı Mustafa UYSAL, Ramazan Bayramı’nı kutladı. Konuşmasında birlik, beraberlik ve kardeşlik vurgusu yapan Başkan UYSAL, Çavdırlıların Ramazan Bayramı’nı sevdikleriyle sağlık ve sıhhat içerisinde geçirmeleri temennisinde bulundu. Başkan UYSAL mesajında şunları söyledi;
 
 
 
 Değerli Hemşerilerim;
 
 
 
Her anını maneviyatla dolu yaşadığımız Bir Ramazan ayını daha geride bıraktık. Bu kutlu ayın sonunda, İslam Âlemi için önemli olan Ramazan Bayramını yaşayacağız. Bayramların, manevi değerlerinin yanı sıra, toplumsal açıdan da önemi büyüktür. Bayram kardeşliğin, dostluğun, insan ilişkilerinin gelişimi ve pekişmesi demektir. Bizde bayramlarda sevdiklerimizle bir araya gelerek, hasret gidereceğiz. Küçükler büyüklerini ziyaret edecek, büyükler küçüklerine şefkatle sarılacak. Elbette her toplumu ayakta tutan dinamikler vardır. İşte bizim toplumumuzu ayakta tutan en önemli dinamiklerden biri de, yaşadığımız bu gelenekler ve maneviyatımızdır. Bu değerlerimizden ödün vermeyerek geçireceğimiz her an, gelecek için atılmış en önemli adımdır. Gelecek kuşak için yetiştirdiğimiz evlatlarımızın eğitimi de bu yönde olmalıdır. Bu vesile ile tüm Çavdırlı hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı Tebrik eder, sevdikleriyle sağlık ve sıhhat içerisinde mutlu bir bayram geçirmelerini temenni ederim.
 
 
 
 
 
                                                                                            Mustafa UYSAL

                                                                                    Çavdır Belediye Başkanı